Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: W pierwszej turze głosuje się̨ na poglądy. Kandydat o lewicowych poglądach jest jeden i nazywa się Robert Biedroń 

Zawsze przed wyborami jest tak, że przed wyborami wielu chce zabiegać o głosy lewicy. Przed wyborami kandydaci przypominają sobie o lewicowych postulatach, aby zapomnieć o nich dzień po nich. 

Jeden z kandydatów przestał uważać, że Biblia jest ważniejsza od Konstytucji i nad nią płacze. Ten sam kandydat uważa, że homoseksualiści mają swoje prawa, i że nie jest to źle wybrany styl życia. Okazuje się również, że profesor Chazan nie jest już wartością. 

Inny kandydat przypomniał sobie o 500 Plus, o śmieciówkach, a także o tym, że wiek emerytalny nie powinien być podwyższany, a w telewizji publicznej trzeba zrobić reformę. 

Lewica w sprawie programu zawsze była stabilna. A ja się pytam wszystkich tych, którzy dzisiaj udają lewicę: czy kobieta do 12 tygodnia ciąży ma prawo do aborcji? Powiedźcie jasno i precyzyjnie: czy jesteście za państwem świeckim i za likwidacją Funduszu Kościelnego; czy jesteście za tym sprawiedliwie opodatkować kleru; czy jesteście za tym, aby bandyci z kleru przestali molestować dzieci? Powiecie to? Przecież to niewygodne. Co powiecie o Żołnierzach Wyklętych? Co myślicie o PRL-u? Pytam tych, którzy dzisiaj chcą się przykleić do lewicy!

Lewica to stabilność w programie, ale i w sprawach kadrowych. Nie będzie tak, że ze względu na lepsze, czy też gorsze notowania będzie wycofywali naszego kandydata. Jesteśmy razem i idziemy razem, bez względu na to, czy słońceświeci, czy pada deszcz.Jesteśmy razem. Jeżeli uważacie, że to jest wartość, że bez względu na klimat trzeba być przy sobie i wspierać się. 

Robert Biedroń jest naszym kandydatem, jedynym lewicowym po stronie demokratycznej. Jest osobą, której nie dość, że trzeba zaufać, ale i zagłosować. Będziemy walczyli do ostatniej chwili, aby miał jak najlepszy wynik. Wszystkie partie, wszystkie ruchy, które wspierają Roberta Biedronia oświadczają dziś: wszystkim, którzy chcą nas namówić do zmiany decyzji mówimy nie. 

Wierność́ zasadom i ludziom jest dla nas najważniejsza. Pamiętajcie, tu jest Lewica. 

Dziękuje za wsparcie kandydatury Roberta Biedronia prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu oraz byłym premierom z lewicy. W pierwszej turze głosuje się̨ na poglądy. Kandydat o lewicowych poglądach, który jest gwarantem lewicowych idei jest jeden i nazywa się Robert Biedroń! 

Ludzie lewicy, wasz dom jest tutaj!

Wykręcimy taki wynik, że niedowiarkom spadną maski z ust!

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu 
Warszawa, 20 maja 2020 r. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem